5 Şubat 2015 Perşembe

HTC, Samsung ve Apple'a Savaş Açtı!HTC'nin Youtube kanalında paylaştığı videonun bir anda teknoloji devlerini şaşkınlık içerisinde bıraktığından haberiniz var mıydı? Eğer yoksa öncelikle videoyu izleyin, çünkü eminim siz de şaşıracaksınız. Peki videoda ne mi var? Esasında videoda basit bir rap parçası var. Bu parça ile Apple ve Samsung'dan daha iyi olduğunu iddia eden HTC, teknoloji devlerini rap kapışmasına davet ediyor. Yani videoda ne bir teknoloji tanıtılıyor, ne de bir ürün gösteriliyor. Sadece HTC'nin One M8 isimi telefonu görünüyor ki, bence bu da son derece akıllıca bir seçim.

Adeta zekice planlanmış bir dijital pazarlama örneği olan bu videoya Apple ve Samsung'un ne yanıt vereceği bilinmez, ancak dijital pazarlama eğitimi alanlar için videonun son derece parlak bir fikir olduğu ortadadır. Günümüzde bir hayli farklılaşan pazarlama stratejilerine bir de bu yönden bakmanın dijital pazarlama eğitimi sırasında büyük fayda sağlayacağına hiç kuşkum yok.

Dijital pazarlama eğitimi alabileceğiniz IBS Türkiye'de klasik eğitimlerin dışına çıkarak pazarlamanın yaratıcı yanıyla tanışabilirsiniz. Bu nedenle dijital pazarlama eğitimi almak isteyen her arkadaşa IBS Türkiye'yi tavsiye ediyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder